مردم منتظر احیا تالاب گاوخونی هستند

 

خبرگزاری مهر: معصومه ابتکار در حاشیه افتتاح ساختمان مرکز منطقه ای کنوانسیون رامسر در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان تخصیص اعتبار برای احیای تالابها در کشور گفت: برای تالاب بختگان، انزلی، پریشان، تالاب بین المللی هامون و هوراالعظیم و شادگان اعتباراتی پیش بینی شده است.شناسهٔ خبر: 2509917 دوشنبه ۱۱ اسفند  ۱۳۹۳

بهمن ماه امسال همایش و مراسم با شکوه  روز تالاب در حاشیه تالاب بین المللی گاوخونی و ورزنه، منطقه ای که مردمش به خوبی بحرانهای زیست محیطی خشکی تالاب را درک نموه اند با حضور هزاران نفر از مردم نقاط مختلف استان اصفهان و حتی هموطنان استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد و تا کنون گزارشهای متعددی از زوایای مختلف از آن منتشر شده است. جامعه محلی، مردم استان را در کنار خود دید. از طرف دیگر مردم محلی نیز با دقت به سخنرانی مسئولین گوش می کردند (عکس زیر) و  اکنون آنان چشم انتظار اقدام مسئولانند....  در خبر فوق هرچه گشتم نامی از گاوخونی برای تخصیص بودجه نیافتم گرچه در جملات بعدی احیاش به  احیا زاینده رود مرتبط شده بود. پس...:

سرکار خانم دکتر ابتکار، رییس پر تلاش سازمان محیط زیست کشور، آیا عدم تخصیص بودجه به تالاب بین المللی و بحران زده گاوخونی  تنها یک اشکال خبری بوده است یا واقعیت دارد؟ .... !

 

/ 0 نظر / 28 بازدید