تونل بهشت آباد وجود فیزیکی ندارد

پیرو اظهارات یکی از نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در خصوص ساخت تونل بهشت آباد، «محمد کوشافر» سخنگوی کمیته آب اتاق بازرگانی اصفهان اعلام کرد: تونل بهشت آباد  ساخته نشده و اصلا در حال حاضر چنین تونلی وجود فیزیکی ندارد. وی گفت در شرایطی که بحران آب  تمام حوضه زاینده رود شامل دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری را تهدید می کند و اطلاعات درست،  پایه برنامه ریزی است باید تلاش کنیم اظهاراتمان به روز و صحیح باشد.

وی افزود: پیامدهای بحران زاینده رود مرز جغرافیایی نمی شناسد و هر عملی که با مدیریت به هم پیوسته و یکپارچه حوضه مغایر باشد این پیامدها را تشدید خواهد کرد.

کوشافر تاکید کرد:بهره بردن از دانش بومی با همفکری متخصصان حوضه زاینده رود در هر دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری لازمه خروج از بحران و کاهش پیامدهای نامطلوب است.

 سخنگوی کمیته آب با اشاره به بخش دیگری از سخنان این نماینده محترم که گفته بود  "برخورد قاطعانه با انجام کارهای خلاف و غیرقانونی مطالبه و درخواست جدی مسوولان استان چهارمحال و بختیاری از ریاست جمهوری دانست"  افزود: این یک مطالبه و درخواست منطقی و صحیح است و اجرای کامل قانون از راهکارهای مهم احیا رودخانه است ولی همه قوانین  و  این پیشنهاد باید در کل حوضه  زاینده رود و در هر دو استان اصفهان و چهارمحال و بختیاری همزمان و به طور کامل محقق شود. 

لینک کوتاه شده : http://zayanderud.com/?part=news&inc=news&id=68

/ 0 نظر / 26 بازدید